biuro@taniarachunkowosc.pl 601-743-080

 

Rozpoczęcie działalności gospodarczej otwiera wiele dróg rozwoju zawodowego. Dzięki temu porzucamy wszelkie krępujące nas dotychczas ramy nałożone przez pracodawców, tworząc niejako swój wymarzony etat, którego pole działania możemy poszerzać z myślą o zatrudnieniu własnych pracowników.

Możliwości naprawdę wydają się niezliczone i tylko czekają na naszą fachową ekspertyzę, moment i bezbłędną realizację, gdy tylko zobaczymy zielone światło na horyzoncie pomyślnej koniunktury. Pamiętać jednak należy o tym, że własna działalność to również szereg formalności, takich jak prowadzenie KPiR (książki przychodów i rozchodów). Chętnie wykonamy dla Ciebie tę usługę!

Prowadzenie KPiR – prawa, ale również i obowiązki

Nowe możliwości równają się zwiększonej odpowiedzialności. Urząd Skarbowy nakłada szereg obowiązków na każdy z podmiotów w jego jurysdykcji, a są to między innymi prawidłowe i terminowe wypełnianie deklaracji podatkowych oraz skrupulatne prowadzenie księgowości. Najwygodniejszym rozwiązaniem byłoby w tej sytuacji scedowanie tych czynności na profesjonalistów specjalizujących się w przepisach podatkowych. To niewątpliwie kolejny z wielu potencjalnych kosztów, które choć są pożądane w kontekście corocznego rozliczenia podatkowego, nierzadko stawiają pod znakiem zapytania sens istnienia firmy.

Prowadzenie KPiR, Warszawa – obciążenia zamieniamy w swobodę działania

Ceną księgowania operacji finansowych zachodzących w przedsiębiorstwie nie są jedynie pieniądze, ale czas i energia, których niestety nie możemy czerpać z wiecznie bijącego źródła inspiracji. Usługa prowadzenia podatkowej księgi przychodów i rozchodów wcale nie musi pochłaniać lwiej części naszych zasobów. Nasze biuro wychodzi naprzeciw tym rozterkom, przedstawiając zupełnie zindywidualizowane podejście do każdego z klientów. Nowoczesny sposób aranżowania relacji biznesowej to dla nas kwestia absolutnie kluczowa, dlatego stawiamy na oferty szyte niejako na miarę. Wystarczy już krótka rozmowa telefoniczna z naszym konsultantem, aby dowiedzieć się, jak atrakcyjną cenę jesteśmy w stanie zapewnić. Podsumowując – jeśli chodzi o prowadzenie KPiR, cena zawsze jest ustalana indywidualnie i praktycznie zawsze dochodzimy z naszymi klientami do porozumienia.

Krąży w ręku złoty pieniądz, czyli nie tylko prowadzenie KPiR

Oprócz standardowej obsługi księgowej klientów, służymy pomocą w zakresie lokowania kapitału oraz oceny potencjalnego ryzyka inwestycji. System monetarny działa niczym organizm, a każdy organizm źle znosi stagnację, bo żywi się ruchem. Bezbłędnie podpowiemy zatem jak utrzymywać finanse w ciągłym biegu, przewidując wynik wszelkich procesów i operacji na rynku.

Zapraszamy do kontaktu celem wspólnego określenia potrzeb, chęci oraz oczekiwań względem naszego biura. Inkluzywny charakter działalności wyróżnia nas na tle pozostałych warszawskich biur, co niejednokrotnie zostało docenione przez firmy operujące na terenie miasta stołecznego oraz poza nim. Z wielką satysfakcją zauważamy, że im więcej czynności zostaje przekazanych w nasze ręce, tym lepsze wyniki osiąga dane przedsiębiorstwo. Energia i czas wymagają efektywnej dystrybucji, dlatego nie chcielibyśmy tracić ich na procesy niezwiązane z przedmiotem naszej działalności, prawda? Powierz zatem prowadzenie KPiR profesjonalistom!

Copyright 2024 Ⓒ taniarachunkowosc.pl Wszelkie prawa zastrzeżone.

Realizacja:  DNS Group