biuro@taniarachunkowosc.pl 601-743-080

 

Otwierasz własną działalność i jesteś na etapie rekrutowania nowych pracowników? Właśnie szukasz kogoś, kto zajmie się księgowością Twojej firmy? Musisz zatem wiedzieć, że tworzenie dodatkowego stanowiska dla księgowej nie będzie ekonomicznym rozwiązaniem dla Twojego biznesu. Obsługa księgowa firm Warszawa to jest właśnie to, czego potrzebujesz!

Obsługa księgowa firm – na czym polega usługa?

Podstawowy zakres usług wchodzących w obsługę księgową oferowaną przez naszą firmę to przede wszystkim:

  • prowadzenie podatkowej księgi przychodów i rozchodów,
  • prowadzenie ryczałtu ewidencjonowanego,
  • prowadzenie ksiąg rachunkowych,
  • zakładanie firmy.

Zatrudniamy wykwalifikowanych i doświadczonych, a w dodatku ambitnych księgowych, którzy stale podnoszą swoje kwalifikacje, uczestnicząc w kursach i szkoleniach. Księgowość to dziedzina, która wymaga nieustającej nauki i znajomości stale zmieniających się przepisów. Nasze biuro wyróżnia bogate doświadczenie zawodowe, terminowość oraz odpowiedzialność za świadczone usługi. Nasi specjaliści posługują się nowoczesnym sprzętem komputerowym i specjalistycznym oprogramowaniem, co nie tylko wpływa na komfort pracy, ale przede wszystkim na poprawność i płynność wykonywanych zadań.

Profesjonalna obsługa księgowa firm to najlepszy sposób zarządzanie sprawami księgowymi własnego przedsiębiorstwa. Jeśli nadal się wahasz, poznaj korzyści korzystania z obsługi zewnętrznego biura rachunkowego.

Usługi księgowe dla firm – korzyści

Usługi księgowe dla firm świadczone przez nasze biuro, są dedykowane firmom z każdej branży – małym, średnim i dużym. Korzyści wynikających z nawiązania współpracy z naszymi księgowymi jest wiele. To przede wszystkim duża oszczędność dla firmy. Wystarczy sprawdzić, ile kosztuje obsługa księgowa jednoosobowej firmy w naszym biurze i porównać tę miesięczną kwotę z kosztem utrzymania własnego księgowego. Różnica w kwocie jest ogromna.

W naszym zespole znajdziesz wyłącznie kompetentnych księgowych, z wieloletnim doświadczeniem w pracy na tym stanowisku. U nas pracują już wiele lat, dzięki czemu doskonale orientujemy się, jaką jakość obsługi zapewniają i jak bardzo angażują się w powierzone zadania. Wpieramy ich, stwarzając im możliwość rozwijania się w każdy dostępny sposób. Dzięki temu są cały czas na bieżąco w sprawach księgowych.

Powierzając nam księgowość swojej firmy, możesz mieć pewność, że poszczególne zadania zostaną wykonane rzetelnie, a każda sprawa związana z księgowością, będzie dopilnowana. Dbamy o to, gdyż pracujemy pod własną marką i opinie naszych klientów oraz ich zadowolenie przekładają się na nasze osiągnięcia.

Dzięki temu, że zatrudniamy specjalistów z ogromnym doświadczeniem w księgowości, nie musisz sprawować kontroli nad realizowanymi zadaniami. To w naszym interesie jest dbałość o prawność wykonywanych czynności. W końcu bierzemy za to odpowiedzialność. W związku z powyższym, korzystając z naszych usług, nic nie ryzykujesz, a zyskać możesz wiele. Spokój, pewność prawidłowo prowadzonej księgowości, dobry i stały kontakt z księgowym, a do tego ogromne oszczędności.

Już dziś sprawdź, ile kosztuje obsługa księgowa małej firmy lub dużej – zależnie od tego, jaką posiadasz, by uświadomić sobie, że naprawdę warto korzystać z naszych usług. Współpracę z naszym biurem możesz nawiązać nawet przed rozpoczęciem działalności, gdyż nasi eksperci, jeśli tylko zechcesz, założą firmę za Ciebie. Wyręczą Cię w wielu formalnościach i skutecznie usprawnią przebieg danego procesu. Bo nasze biuro rachunkowe działa nie tylko profesjonalnie, ale też kompleksowo.

Copyright 2024 Ⓒ taniarachunkowosc.pl Wszelkie prawa zastrzeżone.

Realizacja:  DNS Group